Photoshop nemokamai

Žmonės dažnai klausia, kaip gauti Photoshop nemokamai. Ir Jūs ir aš žinome, kad Lietuvoje dauguma programinės įrangos nėra 100% legali ir Photoshop ne išimtis. Adobe siūlo įsigyti Photoshop CC ir Photoshop Ligtroom 5 (kaip tik tokią programinę įrangą rekomenduoju visiems fotografams) už 12.29 Eur (42.43 Lt) per mėnesį. Tai nėra labai brangu, tačiau išmokti dirbti šiomis programomis reikia tikrai nemažai laiko. Jei sugebėsite tai padaryti per pirmuosius metus, tai bus tikrai didelis pasiekimas. O mokslai Jums kainuos ne tik metus laiko, bet ir 509.16 Lt (12 x 42.43 Lt). Tačiau laimei, tai nevienintelis būdas – yra ir alternatyvų Photoshop CC ir Photoshop Lightroom pirkimui iš Adobe:

  1. Nemokama programinė įranga
  2. Naudoti Photoshop nelegaliai.

Nemokama programinė įranga

GIMP - Photoshop CC alternatyva

GIMP – Photoshop CC alternatyva

Picasa - Photoshop Ligtroom alternatyva

Picasa – Photoshop Ligtroom alternatyva

Alternatyvų nėra labai daug:

Kadangi šios programos yra nemokamos Jūs galite jas išbandyti ir patys susikurti savo nuomone apie jas – aš naudojau jas abi iki  tol kol pabandžiau Adobe produkciją – kokybės, funkcionalumo ir patogumo skirtumas buvo tiesiog stulbinantis. Photoshop CC šiuo metu yra standartas , taigi visų papildinių, teptukų, fonų, tekstūrų kūrėjai kuria pirmiausia Photoshop.

Naudoti Photoshop nemokamai nelegaliai

Photoshop nemokamai nelegaliai

Nekalbant apie daugybę pavojų tokių kaip virusai ir duomenų saugumas, Photoshop yra gana nesudėtingai „nulaužiama“ programa, nors apsauga buvo gerokai sustiprinta. Ar naudosite šį būdą priklauso, kas Jums svarbiau: kompiuterio saugumas ar 42.43 Lt per mėnesį. Yra daugybė žmonių, kurie naudoja Photoshop nelegaliai ir kol kas negirdėjau, kad kas nors būtų nukentėjęs, tačiau, kaip minėjau šis būdas yra gana rizikingas.

Geriausias trečiasis variantas – Photoshop nemokamai 1 mėn.

Aš rekomenduoju trečiąjį variantą – nemokamą pabandymą (free trial). Šiuo metu Adobe siūlo pabandyti savo produkciją nemokamai 1 mėnesį ir tada nuspręsti pirkti ar nepirkti. Per šį mėnesį rekomenduoju nusipirkti Photoshop pamokas ir po mėnesio laiko Jūs galėsite priimti informuotą ir apgalvotą sprendimą, kurį variantą pasirinkti.